'Azizi' mennyezeti lámpa - Barna
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | - cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 30 cm |
| Szélesség: | - cm |
| Anyag: | Barna üvegből készült mennyezeti lámpa |
| Csomagok száma: | 1 |
| Foglalat: | 40 , E27 |
| IP-osztály: | IP20 |
| Karbantartási útmutató: | Törölje át nedves ruhával. |
| Max Watt: | 40 W |
| Szín: | Barna |
| Márka: | Bloomingville |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Kína |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








