'Belluce' pihenőszék – natúr/rattan
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | 66 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Szélesség: | 72 cm |
| Ülőmagasság: | 51 cm |
| Ülőmélység: | 54 cm |
| Anyag: | Műrattanból készült szék |
| Csomagok száma: | 1 |
| Maximális terhelés: | 120 kg |
| Szín: | Természet |
| Márka: | Bloomingville |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Vietnam |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








