'Chania' kanapégarnitúra – szürke/natúr
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | 110 cm |
| Magasság: | 75 cm , 76 cm |
| Mélység: | 75 cm |
| Szélesség: | 164 cm , 60 cm , 75 cm |
| Ülőmagasság: | 76 cm |
| Ülőmélység: | 75 cm |
| Anyag: | Kanapégarnitúra akácfa vázzal és poliészter kárpitozással |
| Csomagok száma: | 1 |
| Maximális terhelés: | 110 kg |
| Szín: | Szürke/Natúr |
| Márka: | Venture design |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Vietnam |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








