'Chios' étkezőgarnitúra – Bézs
Termék leírása
Termék specifikáció
| Asztallap vastagsága: | 100 cm |
| Hossz: | Bézs színű acélból készült étkezőgarnitúra cm |
| Lábmagasság: | 71 cm , 83 cm |
| Magasság: | - cm |
| Mélység: | 5 cm , 51 cm |
| Átmérő: | 59 cm |
| Ülőmagasság: | kerek cm |
| Csomagok száma: | Kina |
| IP-osztály: | 150 |
| Karbantartási útmutató: | 90 |
| Maximális terhelés: | Nem kg |
| Szín: | asztalmagasság: 71 cm" |
| Márka: | Venture design |
| CO2e-kibocsátás: | 83 |
| Származási ország: | 59 |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








