'Dudine' szalongarnitúra - natúr/rattan
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | 5 cm , 62 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Szélesség: | 70 cm |
| Ülőmagasság: | 41 cm |
| Ülőmélység: | 46 cm |
| Anyag: | Fémből és szintetikus rattanból készült pihenőgarnitúra |
| Csomagok száma: | 1 |
| Karbantartási útmutató: | Törölje át nedves ruhával. |
| Maximális terhelés: | 120 kg |
| Szín: | Természetes/Fekete |
| Márka: | Bloomingville |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Vietnam |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








