Étkezőasztal 'Giardini', kerek, 120 cm - fekete
Termék leírása
Termék specifikáció
| Asztallap vastagsága: | 5 cm |
| Hossz: | - cm |
| Magasság: | 74 cm |
| Átmérő: | 120 cm |
| Anyag: | Kerek étkezőasztal porszórt alumíniumból |
| Csomagok száma: | 1 |
| Felületkezelés: | porfestett |
| Maximális terhelés: | 60 kg |
| Szín: | Fekete |
| Márka: | Venture design |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Kína |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








