Étkezőasztal 'Mexico' kb. 140 cm - natúr
Termék leírása
Termék specifikáció
| Asztallap vastagsága: | 1 cm |
| Hossz: | - cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Átmérő: | 140 cm |
| Anyag: | Kerek fa étkezőasztal alumínium lábakkal |
| Csomagok száma: | 1 |
| Maximális terhelés: | 50 kg |
| Szín: | Természet |
| Márka: | Venture design |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Kína |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








