Étkezőszék 'Lindos' - Barna
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | - cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Mélység: | 66 cm |
| Szélesség: | 55 cm |
| Ülőmagasság: | 47 cm |
| Ülőmélység: | 44 cm |
| Anyag: | Étkezőszék acélból , poliészter kötélből készült üléssel |
| Csomagok száma: | 1 |
| Szín: | Barna |
| Márka: | Venture design |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Vietnam |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








