'Hazem' ruhásszekrény – fekete
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | 51 cm |
| Magasság: | 66 cm |
| Szélesség: | 22 cm |
| Anyag: | Fa szekrények és üvegajtók |
| Csomagok száma: | 1 |
| Karbantartási útmutató: | Törölje át nedves ruhával. |
| Maximális terhelés: | 5 kg |
| Szín: | Fekete |
| Márka: | Bloomingville |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Kína |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








