'Lefkas' étkezőgarnitúra – barna
Termék leírása
Termék specifikáció
| Asztallap vastagsága: | 2 cm |
| Hossz: | 150 cm |
| Lábak közötti szélesség: | 119 cm |
| Magasság: | 72 cm , 90 cm |
| Mélység: | 60 cm |
| Szélesség: | 6 cm , 90 cm |
| Ülőmagasság: | 60 cm |
| Ülőmélység: | 60 cm |
| Anyag: | Műrattanból készült étkezőgarnitúra |
| Csomagok száma: | 2 |
| Felületkezelés: | porfestett |
| Maximális terhelés: | 70 kg |
| Szín: | Barna |
| Márka: | Venture design |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Kína |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








