'Limnos' kávézó szett – Bézs
Termék leírása
Termék specifikáció
| Asztallap vastagsága: | 2 cm |
| Magasság: | 7 cm , 80 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Átmérő: | 60 cm |
| Ülőmagasság: | 80 cm |
| Ülőmélység: | 57 cm |
| Anyag: | Kávézógarnitúra két acélból készült székkel |
| Csomagok száma: | 2 |
| Maximális terhelés: | 50 kg |
| Szín: | Bézs |
| Márka: | Venture design |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Kína |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








