'Lindos' fotel – Bézs
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | - cm |
| Magasság: | 77 cm |
| Mélység: | 81 cm |
| Szélesség: | 74 cm |
| Anyag: | Acélból készült kerti szék és bézs poliészterből készült párnák |
| Csomagok száma: | 1 |
| Maximális terhelés: | 110 kg |
| Szín: | Bézs |
| Márka: | Venture design |
| Összeszerelve szállítva: | Igen |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Vietnam |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








