'Marikka' ruhásszekrény – Fekete
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | 85 cm |
| Magasság: | 150 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Anyag: | 100%-ban FSC minősítésű fából készült szekrény |
| Csomagok száma: | 1 |
| Karbantartási útmutató: | Törölje át nedves ruhával. |
| Maximális terhelés: | 15 kg |
| Szín: | Fekete |
| Márka: | Bloomingville |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Indonézia |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








