'Mykonos' ülőgarnitúra - bézs
Termék leírása
Termék specifikáció
| Lábak közötti szélesség: | 30 cm |
| Lábmagasság: | 65 cm |
| Magasság: | 65 cm |
| Mélység: | 4 cm , 68 cm |
| Szélesség: | - cm |
| Ülőmagasság: | 46 cm |
| Anyag: | Bézs |
| Csomagok száma: | China |
| Karbantartási útmutató: | Nem |
| Márka: | Venture design |
| Összeszerelve szállítva: | 50 |
| CO2e-kibocsátás: | Kína |
| Származási ország: | 53 |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








