'Nell' ruhásszekrény - Lila
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | 40 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Anyag: | MDF-ből készült test , sárgaréz fogantyú |
| Csomagok száma: | 1 |
| Karbantartási útmutató: | Törölje át nedves ruhával. |
| Maximális terhelés: | 15 kg |
| Szín: | Lila |
| Márka: | Bloomingville |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Vietnam |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








