Pálcás szék 'Elsa' - Ezüstszürke
Termék leírása
A szék gyönyörűen fából készült, ami tartóssá és praktikussá teszi. Egy klasszikus szék, amelynek dizájnja évtizedekig releváns lesz. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a színek a képernyőn eltérhetnek. A képek tájékoztató jellegűek.
Termék specifikáció
| Magasság: | 87.5 cm |
| Mélység: | 51 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Ülőmagasság: | 43.5 cm |
| Anyag: | Fa |
| Csomagok száma: | 1 |
| Maximális súly: | 135 kg |
| Szín: | Szürke |
| Márka: | Reforma |
| CO2e-kibocsátás: | 32,62 kg |
| Csomagolásból származó: | 5% |
| Anyagból származó: | 23% |
| Energiából származó: | 67% |
| Szállításból származó: | 5% |
| Származási ország: | Kína |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.


















