"Rya szőnyeg ""Leknes Handwoven Wool"" - zöld"
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | 200 cm , 230 cm , 240 cm , 290 cm , 300 cm , 340 cm , 400 cm |
| Szélesség: | 140 cm , 160 cm , 200 cm , 240 cm , 300 cm |
| Átmérő: | 160 cm , 200 cm , 240 cm , 300 cm |
| Anyag: | 80% gyapjúból és 20% pamutból készült , 80% gyapjúból és 20% pamutból kézzel szőtt |
| Csomagok száma: | 01.00 |
| Szín: | Bézs , Zöld |
| Márka: | Reforma |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | számítás alatt |
| Származási ország: | India |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








