Ryamatta 'Cloud Super Soft' - törtfehér
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | 120 cm , 160 cm , 170 cm , 200 cm , 230 cm , 240 cm , 250 cm , 290 cm , 340 cm |
| Szélesség: | 120 cm , 140 cm , 160 cm , 200 cm , 240 cm , 60 cm , 80 cm |
| Átmérő: | 120 cm , 160 cm , 240 cm |
| Anyag: | 100% poliészterből készült |
| Csomagok száma: | 01.00 , 1 |
| Karbantartási útmutató: | A foltokat tiszta, világos színű frottírtörlővel, egy kevés langyos vízzel és mosogatószerrel távolíthatjuk el. |
| Szín: | Törtfehér |
| Márka: | Reforma |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | számítás alatt |
| Származási ország: | India |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








