'Scopello' kanapégarnitúra - bézs
Termék leírása
Termék specifikáció
| Lábmagasság: | 71 cm |
| Magasság: | 110 cm , 44.5 cm , 56 cm |
| Mélység: | 41 cm , 75 cm |
| Szélesség: | 75 cm |
| Ülőmagasság: | 71 cm |
| Anyag: | Bézs |
| Csomagok száma: | China |
| Karbantartási útmutató: | Nem |
| Márka: | Venture design |
| CO2e-kibocsátás: | Kína |
| Származási ország: | 75 |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








