'Sifnos' kávéskészlet – Bézs
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | - cm |
| Magasság: | 71 cm , 81 cm |
| Mélység: | 59 cm |
| Szélesség: | 59 cm |
| Átmérő: | 60 cm |
| Anyag: | Kávézógarnitúra két acélból készült székkel |
| Csomagok száma: | 1 |
| Maximális terhelés: | 100 kg |
| Szín: | Bézs |
| Márka: | Venture design |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Kína |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








