'Soria' szekrény – Fehér/Fém
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | 33 cm , 5 cm |
| Magasság: | 43 cm , 5 cm |
| Szélesség: | 20 cm |
| Anyag: | 100%-ban fémből készült szekrény |
| Csomagok száma: | 1 |
| Karbantartási útmutató: | Törölje át nedves ruhával. |
| Maximális terhelés: | 3 kg |
| Szín: | Fehér |
| Márka: | Bloomingville |
| Összeszerelve szállítva: | Nem |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Kína |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








