Szolárium - Természet
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz: | - cm |
| Magasság: | 14 cm |
| Mélység: | 70 cm |
| Szélesség: | 200 cm |
| Ülőmagasság: | 70 cm |
| Ülőmélység: | 126 cm |
| Anyag: | 65% poliészterből és 35% pamutból , Napozóágy és párna fából |
| Csomagok száma: | 1 |
| Maximális terhelés: | 150 kg |
| Szín: | Természet |
| Márka: | Venture design |
| Összeszerelve szállítva: | Igen |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
| Származási ország: | Indonézia |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








