'Tao' kávézókészlet – Sárga
Termék leírása
Termék specifikáció
| Lábak közötti szélesség: | 30 cm |
| Lábmagasság: | 46 cm |
| Magasság: | 42 cm |
| Mélység: | 71 cm , 80 cm |
| Szélesség: | - cm |
| Ülőmagasság: | 80 cm |
| Ülőmélység: | kerek cm |
| Anyag: | Sárga |
| Csomagok száma: | China |
| Felületkezelés: | 1 , 5 |
| Karbantartási útmutató: | Igen |
| Márka: | Venture design |
| Összeszerelve szállítva: | 60 |
| CO2e-kibocsátás: | Kína |
| Származási ország: | 46 |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








