Váz 'Multi' - Piros
Termék leírása
Termék specifikáció
| Hossz/Mélység: | 15 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Szélesség: | 15 cm |
| Átmérő: | 15 cm |
| Anyag: | 100% Üveg |
| Csomagok száma: | 1 |
| Szín: | Piros |
| Márka: | Hübsch |
| CO2e-kibocsátás: | Számítás alatt |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








