'Zakynthos' ülőgarnitúra - barna
Termék leírása
Termék specifikáció
| Lábak közötti szélesség: | 30 cm |
| Lábmagasság: | 70 cm |
| Magasság: | 42 cm , 45 cm |
| Mélység: | 45 cm , 85 cm |
| Szélesség: | 45 cm |
| Ülőmagasság: | 52 cm |
| Anyag: | Barna |
| Csomagok száma: | China |
| Karbantartási útmutató: | Nem |
| Márka: | Venture design |
| CO2e-kibocsátás: | Kína |
| Származási ország: | 41 |
Vélemények
Átlagos értékelés 0 5-ből Értékelések száma 0
Ez a termék nem rendelkezik véleményekkel.








